בניית אתרי תדמית

רבים מבעלי העסקים הקיימים היום עדיין מתלבטים בשאלה האם להקים אתר תדמית זו ההחלטה הנכונה עבור העסק שלהם.

בעידן המודרני של היום, כל אחד שנתקל לראשונה במוצר/מותג חדש ורוצה להכיר אותו קצת יותר, פונה לאינטרנט לחפש עליו מידע כדי שיוכל לבחון את האמינות שלו וחוות דעת על המוצר/שירות של אותו מותג.

כאשר הגולש לא מוצא את המותג שלך באינטרנט ובשום אתר, הוא בעצם פונה לחברות מתחרות שמספקות את אותו מוצר/שירות ויש להם אתר שהוא יכול להתרשם ממנו.

מה אני אומר בעצם?
כל עוד אין לך אתר תדמית – אתה מפספס לקוחות פוטנציאליים וזורק כסף לפח.

מה זה בכלל אתר תדמית?

אתר תדמית הוא כרטיס ביקור דיגיטלי שמאפשר ללקוחות לקבל בלחיצת כפתור את כל המידע הרלוונטי אודות העסק שלכם.

לא משנה מה הוא תחום העיסוק שלכם, אתר אינטרנט מקצועי הוא המקום האידיאלי להצגת הכישורים, היכולות, המטרות ואפילו המוצרים שלכם.

האתר הוא מקום לניהול תקשורת עם גולשים וצרכנים ע"י עמודי צור קשר, התכתבות במייל, צ'אט ועוד… וזהו המקום לכלול את כל המידע הרלוונטי של העסק כמו טלפון, שעות פעילות, שירותים שהעסק מספק, מחירון, תמונות, המלצות ואפילו החזון של העסק.

אפיון, בנייה ועיצוב אתר תדמית

פרויקטים מוצלחים אחרונים:

למה חשוב שיהיה לעסק שלך אתר תדמית?

הכרעה

אנשים מקבלים החלטה תוך שניות בודדות האם להיכנס לחנות מסויימת או לא על סמך מה שעיניהם רואות. זו גם החשיבה שמובילה את העסקים בבניית אתר אם תמתגו את עצמכם נכון, תעצבו את האתר בצורה בה המשתמש יקבל חוויה נוחה ומהירה בגלישה באתר הלקוח יהיה לקוח נאמן וירצה לשמוע מכם עוד ובסופו של דבר יחליט האם לקנות מכם או לא.

זמינות

השירות הפיזי שלכם מוגבל בשעות, אתם מושפעים משעות העבודה במהלך היום יום, עבודה בסופי שבוע וחגים. אתר אינטרנט לעומת זאת פעיל ועובד בכל יום ללא הפסקה בלי שעות מוגדרות, בלי התחשבות בסופי שבוע, חגים או שעות לילה מאוחרות. הגולשים נכנסים לאתר בכל שעה של היום או הלילה לקבל מידע, לבצע פעולות ואפילו לרכוש מוצרים.

חשיפה

אתר תדמית טוב יכול לתת לעסק שלך קהל לקוחות קבוע ומשיכה של לקוחות פוטנציאלים חדשים שיכנסו לאתר שלך ויתעניינו במה שיש לך להציע. באתר שמים טפסים, מקום להשארת פרטים, משפטי הנעה לפעולה ועוד דברים שמעודדים את הלקוח הפוטנציאלי להשאיר פרטים כדי שניצור איתו קשר ונהפוך אותו ללקוח שלנו.

כלי חסר תחליף

אתר תדמית יכול להיות כלי שיווקי יעיל. ניתן לבצע דרכו אופטימיזציה עבור מנועי חיפוש כדי לשפר את הגישה אליו ולמשוך יותר תנועה. בנוסף, ניתן להשתמש בו כדי לאסוף נתוני לקוחות ולאסוף תובנות שיכולות להשפיע על אסטרטגיות שיווק.

גם לך יכול להיות אתר תדמית שירים את העסק שלך בכמה רמות!

מעוניינים ליצור אתר חדש או לשפר אתר קיים?
במידה ואתם רוצים להקפיץ את העסק בכמה רמות קדימה, כתבו לנו או השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות!