למה אנחנו מעדיפים לבנות אתרי וורדפרס?

"אמרו לי שכדאי לי לבנות אתר בוורדפרס, מה זה בעצם אומר? ומה דעתך?", אלו כמה מהשאלות שעולות כמעט בכל שיחת הקדמה לפרויקט או שיחת הכרות עם לקוחות פוטנציאליים.
בתוך עולם בניית האתרים, הממשק של וורדפרס והאפשרויות שמציעה המערכת הן כנראה הנרחבות ביותר ולכן היא מומלצת ומוכרת כל כך. אבל מה עומד מאחורי ההמלצה ולמה בעצם אנחנו, כבוני אתרים, בוחרים בוורדפרס כפתרון הכי אפקטיבי לאתרי לקוחות?

רגע, מה זה בעצם וורדפרס?

וורדפרס היא מערכת ניהול התוכן והאתר שעליה יושבים אתרי אינטרנט רבים, מכל מיני סוגים. היא מציעה מענה רחב ומאפשרת לנו לבנות אתרי תדמית לעסקים קטנים וחברות, אתרי חנויות, אתרים לקורסים דיגיטליים ועוד. היא מאפשרת מגוון עצום של אפשרויות עיצוב בהתאמה אישית וממציאה את עצמה כל הזמן מחדש עם תוספים ושדרוגים שהופכים כל אתר למדויק עבור הבעלים שלו ועבור הצרכים של הגולש.
אחרי ששלב בניית האתר ועיצובו מסתיים והוא עולה לאוויר, וורדפרס מאפשרת לבעלי האתר להעלות בקלות תכנים, לעשות שינויים בתוכן הקיים, לעדכן מוצרים או שירותים ולהתחבר לכל המדיות החברתיות שתומכות בקידום האתר.

מערכת פתוחה לשינויים

אחד הדברים שהופכים את וורדפרס לכתובת בטוחה לבניית אתרים היא הגמישות שמתבטאת בהיותה מערכת המתבססת על קוד פתוח.
למרות שבוורדפרס אפשר לבנות תשתית לאתר, אפיון ועיצוב אינדיבידואלי, כמו זה שאני מציע בכל פרויקט, היא מאפשרת גמישות גדולה עבור מי שרוצה להפוך את האתר למדויק יותר באמצעות תכנות וכתיבת קודים לתוך המערכת.
זאת בניגוד להרבה מערכות אחרות שלא מאפשרות את הגמישות הזו, אלא מבקשות לבחור תבניות מוגדרות מראש ויישומים שאותם לא ניתן לשנות באמצעות קוד.

קידום אתר ו-SEO יעיל וחביב על גוגל

חשוב לקחת בחשבון שהעבודה על אתר האינטרנט לא מסתיימת ביום שהוא עולה לאוויר. קידום האתר בצורה אורגנית במנוע החיפוש של גוגל הוא מה שיאפשר לגולשים למצוא את העסק ולהכיר אותו. לכן, חשוב שהאתר יתבסס על מערכת אמינה, חזקה ומוכרת כמו וורדפרס.
וורדפרס מאפשרת ניהול של כל קידום האתר, ה-SEO, דרך תוספים חכמים שמנחים את בעל האתר, שלב אחר שלב, בתהליך האופטימיזציה והקידום של האתר. מהגדרת מילות מפתח דרך סקירת התוכן וקבלת אינפוטים לשיפור ועד לבדיקת כל תוכן וקבלת אישור – האם הוא עומד בתנאים האופטימליים לקידום אורגני בגוגל.

עיצוב מגוון, תוספים לכל פונקציה והתאמה אישית מושלמת

כשאני ניגש לעצב אתר וורדפרס אני נכנס לתוך עולם יצירתי שבו כל האופציות פרושות לפניי. וורדפרס מציעה את המגוון הכי גדול של אפשרויות עיצוב, תוספים שעונים על פונקציות שדרושות באתר – מנגישות ועד לקביעת פגישות, הזמנת מוצרים ושירותים, סליקה, חיבור לרשתות החברתיות ולמערכות דיוור, תוספים לבניית קורסים ומוצרים דיגיטליים, חנויות אינטרנטיות, גלריות ועוד.
אפשרויות העיצוב שוורדפרס מציעה מספקות לכל אתר בכל תחום את דריסת הרגל הכי טובה שלו. באמצעות מערכת העיצוב המוכרת של וורדפרס, אלמנטור, אני יוצר בכל פעם מחדש אפיון מדויק, אישי וממותג לפי צרכי הלקוח. וורדפרס מאפשרת לי גמישות גם כבונה אתרים וגם כמעצב, דרך מערכת חכמה שיש בה אינספור אלמנטים לעיצוב.
בניית האתר עם וורדפרס מבטיחה לי וללקוחות שלי שכל דבר שצריך להיות באתר ושיכול לשפר את חוויית המשתמש בו, יקבל מענה דרך התוספים הרבים שוורדפרס מציעה ושלא מפסיקים להתחדש ולחדש.

מערכת אמינה שמאפשרת עצמאות מוחלטת

בניגוד להרבה מערכות שכובלות את בעלי האתרים אליהן ולא מאפשרות גמישות בעיצוב, בשינויים בתוכן ובשאר פונקציות באתר, וורדפרס אמינה ומאפשרת עצמאות מוחלטת.
אחרי שהאתר נמצא באוויר, כל בעל אתר יכול לעדכן, לשנות ולערוך שינויים בהתאם להתפתחות העסק, בין אם הוא עושה זאת לבד או באמצעות בונה אתרים.
כבונה אתרים, וורדפרס נותנת לי את הבסיס המושלם לבנות אתרים מגוונים שמציעים חוויית משתמש מעולה. ללקוחות שלי היא מאפשרת שליטה על התכנים שלהם, על התפתחות האתר ועל העדכון הקבוע שלו. לכן, זו הבחירה הטבעית שלי בכל פרויקט ועבור כל לקוח.