למה לבנות את האתר באמצעות איש מקצוע ולא לבד

בכל נושא תמצאו היום הדרכות וסרטונים – גם בנושא של בניית אתרים. אפשר ללמוד לבנות את האתר, לשדרג אותו ולהוסיף לו עוד ועוד אלמנטים. אפשר אפילו ללמוד על עקרונות העיצוב שלו. אבל למה בכל זאת, למרות שהידע הזה קיים, מומלץ לבנות את האתר שלכם באמצעות איש מקצוע ולא לבחור בפרויקט DIY? הסיבות שניתן כאן מבוססות על מקרים אמיתיים – אנשים שבנו לבד, התנסו בכך וחזרו אלינו כדי לתקן ולפעמים לבנות הכול מהתחלה.

אתר זה לא רק עניין טכני, זו חוויה שלמה

אחד הדברים הכי חשובים בבניית אתר הוא חוויית המשתמש. עוד לפני שאנחנו בונים את תשתית האתר, בוחרים את הדומיין או חברת האחסון ויוצאים לדרך לבנות ולעצב את העמודים השונים, חשוב שנגדיר ונבין מה תהיה החוויה של הגולש, המסע שלו בתוך האתר. ובעצם, מה אנחנו רוצים שיקרה כשהאתר יהיה באוויר.

איש מקצוע אמין יודע לבנות אתר תוך מחשבה על החוויה הסופית של הגולש. הוא מסתכל על הפרטים הקטנים ובונה אפיון מדויק שאמור לקלוע בול מול כל הפרמטרים – מקהל היעד דרך השפה ועד לפתרונות טכניים שיוצרים אוטומציה. כל הדברים האלו דורשים מחקר, מחקר שלא תמיד נוכל לבצע אם אנחנו לא אנשי מקצוע.

כדי שהגולשים באתר שלכם, הקוראים או הקונים הפוטנציאליים, ייכנסו לאתר וירצו להישאר בו, צריך ליצור אפיון מקצועי, מוקפד ואחראי שעליו תתבסס בניית האתר.

כל הדברים הקטנים שהופכים לגדולים

בניית אתר תדמית לעסק היא הרפתקה, פרויקט גדול שמסמן צמיחה והתפתחות בתוך העשייה המקצועית והעסקית. כל עמוד שאנחנו מוסיפים לאתר ומספר את הסיפור של העסק שלכם, הוא עוד הזדמנות עבור הלקוחות הפוטנציאליים להכיר, להבין מה אתם עושים ולפתח אמון בשירות או המוצר שלכם.

אבל מה קורה כשנדמה שהכול נראה מושלם ובעצם ממש לא? כל הדברים הקטנים שרק בונה אתרים מקצועי יודע לשים עליהם את האצבע צפים מיד אחרי שמשיקים את האתר והגולשים מתחילים להיכנס אליו.

טעויות בהגדרות, בחירה בתבנית לא מתאימה, בחירת תוספים ואלמנטים שמגבילים את מהירות האתר וגורמים להאטה בגלישה ועוד באגים לרוב. בונה אתרים מקצועי מכיר את כל הסיכונים והבאגים שיכולים להופיע ומקדים תרופה למכה.

חסכון גדול בטווח הארוך

בואו נדבר על כסף. תהליך של בניית אתר חדש דורש הוצאה כספית. לא רק על שירותיו של בונה האתרים אלא גם על תוכן, צילומים, מיקרוקופי, אחסון ודומיין. וכן, אם אתם בעלי עסקים חדשים, זוהי הוצאה לא קטנה. הניסיון המקצועי שלי כבונה אתרים הפגיש אותי עם אנשים שהחליטו לבנות אתר לבד ולחסוך בעלויות וכעבור כמה זמן, גילו עד כמה החסכון הפך יקר מדי.

הבאגים, חוויות הגלישה המאכזבות של הלקוחות והגולשים, הדברים שלא עבדו ופשוט לא אפשרו פעילות תקינה של האתר, גלישה איטית ובעיות בקידום האתר בגוגל, כל אלו הם רק חלק מהדברים שפגשנו אצל אנשים שהחליטו לבנות אתר לבד.

בטווח הארוך, למרות שמדובר בהוצאה לעסק, ההשקעה באתר מקצועי כדאית יותר. היא סוגרת את הפינות ומאפשרת חסכון גדול בטווח הארוך על תיקונים ושינויים.

כבעלי עסקים, האינטרס הכי גדול שלנו הוא ליצור פלטפורמות שיובילו בסוף ללידים ולמכירות. אתר תדמית מקצועי או חנות אינטרנטית איכותית שנבנים על ידי בונה אתרים עם ניסיון, הם הבסיס ליצירת הפלטפורמה הזו ולקידום הפעילות העסקית.

בונה אתרים מלווה את הפרויקט משלב האפיון, דרך הפרטים הטכניים של אחסון ודומיין ובניית הבסיס לאתר ועד לעיצוב הסופי ולנגיעות הקטנות, האחרונות, שמשפרות את חווית הגולש. זו לא רק השקעה חשובה לטווח הארוך, אלא גם בחירה במשהו שמעניק שקט נפשי והזדמנות להתפתח ולגדול.