050-3223399

050-3223399

תהליך העבודה

לאנשים שלא באים מהתחום, או לא כל כך סגורים על איך יתבצע הליך העבודה. הכנתי עבורכם ציר שמתאר את התהליכים שנעבור ביחד בדרך לבניית האתר שייצג את העסק שלכם כפי שתמיד רציתם.

אפיון האתר

ראשית כל, לפני שניגש לפרטים הטכניים, אבקש ממך למלא שאלון קצר בו תתאר לי מהי הפעילות העסקית שלך, מי הם הלקוחות שלך, מי המתחרים, רעיונות לעיצוב, אתר או עיצוב שממנו אתה שואב השראה וכו'. כל זאת על מנת שאוכל לקבל תמונה כללית על הפרויקט, לדעת למי אני מעצב את האתר ומי קהל היעד עבורו יבנה הממשק וחווית המשתמש. חשוב לי לדעת מי הם המתחרים שלך, לא בכדי להתחקות אחר האתרים שלהם, אלא בכדי לדעת כיצד לבלוט מעליהם.

בניית סקיצה לאישור

השלב הבא יהיה בניית סקיצה מקצועית של "שלד" האתר. מטרת הסקיצה היא לתת אינדיקציה בסיסית למבנה האתר(Layout). נבחן ביחד את חווית המשתמש של הגולש – אסביר לכם מה אתם בעצם רואים על הסקיצה, איפה כל דבר ממוקם ולמה הוא ממוקם שם. רק לאחר אישור שלכם, ניגש לשלב הבא.

הכנת תשתיות

על מנת להתחיל לבנות את האתר ולעצב אותו, יש צורך ברכישה של דומיין ואחסון. בנושא הזה אין לכם מה לדאוג, אתם מקבלים ממני אחסון ודומיין במתנה לשנה ואני מבצע כמובן את כל תהליך ההתקנה. מדובר בדומיין איכותי עם הסיומות המוכרות שכולנו מכירים. אאחסן את האתר על גבי חברת שרתים איכותית, בעלת שרתים מהירים, מאובטחים ומתקדמים, זאת כדי לאפשר ללקוחות שלכם את חווית הגלישה הטובה ביותר.

שלב העיצוב

כעת אפשר להתחיל בהרפתקה האמיתית – העיצוב.
מדי יום, אעדכן אתכם בשינויים ובהתפתחויות העיצוביות במידה ותחליט להיות בתהליך.
בסיום התהליך, אבצע בדיקות קצרות לבחון את התקינות הכללים של האתר – שכל כפתור, לינק או טופס נשלח לאן שצריך וכדומה. ברגע שנסיים, נאחל לכולנו בהצלחה ונשגר את האתר החדש והיפהיפה שלכם לרשת!

Call Now Button

נשמח לתת לך הצעת מחיר אטרקטיבית בהקדם האפשרי!

בכדי לקבל הצעת מחיר זריזה – אנא מלא את פרטיך בטופס.